Iskola

Vendégház

Töltse pihenését nálunk!

Üdvözli önt kerkafalva! Szeretném bemutatni önnek ezta kis falut, amely az Őrségi Nemzeti Park szélén

helyezkedik el. Ez a vidék sokak számára ismeretlen lehet, Magyarország csücskében fekszik egy

térképet szemlélve a bal alsó sarokban, az osztrák és szlovén határ közelében találhatjuk. Érdekesség

hogy Európában az első 10 legjobban fejlődő turisztikai régió egyike. Igaz ez csak egy kis falu de annál

nagyobb élményekkel szolgálhat.

A szállás ára:

felnőtt: 4000 Ft/fő/éj

6 éves korig ingyenes

6-12 éves korig 50% kedvezmény!

Az árak az idegenforgalmi adót tartalmazzák!

Mivel életünk első részében mindenki az iskolapadot koptatta, így ez már nem újdonsült érzés. Gyermekként nem mindig szerettem iskolába járni, amivel szerintem nem vagyok egyedül, de felnőtt fejjel visszatekintve szép emlékeket hagytak azok az évek, és most a kirándulni vagy pihenni vágyók újra átélhetik ezt! kerkafalva rég bezárt iskolája újra megnyitja ajtóit, nem kell aggódni nincs házi feladat, és megbukni sem lehet! Hiszen a tananyag egyszerűen pihenni és élvezni a helyet, a helyiek Barátságos életvitelét és a csodás tájat!

Annak idején ifjú diákok tanultak ezekben a termekben, ahol most egy családiasan kialakított szállást kínálunk önnek. Több lakrész is kialakításra került így nagyobb társaságok vagy Egyszerre több család is élvezheti a Nosztalgikus hangulatot. Sikerült létrehozni az otthonos érzést biztosító szállást, kezdve a fürdőszobán all a konyhán át a galérián kialakított háló részig, de megtartuttok és átalakítottuk egy részét amely szinte mint egy Múzeum megörökíti egy iskola történetét. Szülővárosomból, a Nagykőrösi falusi iskolából kerültek ide könyvek, táblák, és iskolapadok meg a régi iskola kályha amelynél kisgyermekként melegedhettem. Érdekes érzés mikor a nappali közepén egy iskolapadban ülve tanulmányozhatjuk a térképet vagy tanulhatjuk újra a számokat egytől négyig, és most az egyszer Önök lesznek a tanárok és a diákok is egyben, mert maguk döntik el mit szeretnének megtekinteni ezen a festői látványú vidéken ahol az osztályzatok is csak egyfélék szoktak lenni, csak egy széles mosoly lesz az amivel haza térhet bármely kedves Vendégünk!

• 40 négyzetméter lakrész
  • 3000 négyzetméter kert
  • wifi folyamatban
  • ingyenes parkolás